You are here:

Wyprawa na karpia

Wyprawa na karpia
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Wyprawa na karpiaKarpie stanowią niemałe wędkarskie wyzwanie. Zarówno młodzi wędkarze, jak i ?starzy wyjadacze? podczas połowu tej ryby mogą nieźle się ?nagimnastykować?. O czym warto pamiętać wybierając się na karpia?
Początkujący karpiarze powinni wybierać zbiorniki dobrze zarybione, gdzie będą mieli szansę na częste brania. Wówczas znacznie zwiększy się ich szansa na pojedynek z rybą. Doświadczeni wędkarze doceniają natomiast akweny, w których znajduje się tylko kilka okazów karpia. Ryby są wówczas bardziej czujne i trzeba znać najsubtelniejsze metody, aby je złapać. Najlepsze okazują się jeziora. W kanałach i rzekach, jeżeli wędkarzowi dopisuje szczęście, to można złapać karpia nawet na najmniej wyszukaną przynętę.
Po czym poznać, że w danym miejscu żeruje karp? Warto obejść zbiornik wypatrując charakterystycznych znaków. Pęcherzyki na powierzchni wody i ciemne błotniste plamy. To najbardziej oczywiste sygnały, że w danym miejscu żerują karpie. Za dnia pływają w bezpiecznych miejscach ? przy wysepkach, wśród wodorostów i pod gałęziami. Rzucona tam przynęta, może zaowocować częstym braniem.

Inne wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Fotoprzekaźnik Sick, lpk208, docieplenie granulatem Radom, vetrex okna bielsko biała, usuwanie graffiti toruń, lpk110, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, kawitacja kielce, przesłony wodoszczelne, kubota l3200 cena, drążenie foremników

Back to Top

depilacja laserowa n25, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, geodeta Chełmża, Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, Bidet wiszący Catalano New Light 1BSLI00