You are here:

Wędkowanie w sierpniu

Wędkowanie w sierpniu
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Wędkowanie w sierpniuDługie, ciepłe dni sprzyjają wędkowaniu. Latem żerują niemal wszystkie gatunki ryb. Warto podkreślić, że to także pełnia sezonu wędkarskiego. Ze względu na wysokie temperatury większość ryb żeruje wczesnym rankiem, aby w najbardziej upalnych chwilach udać się do swoich kryjówek.
Jak łowić w sierpniu? Wybierając się nad jezioro (niezależnie od tego czy duże czy małe) po wykorzystaniu pelletu lub kulek proteinowych, można złapać ładne okazy leszczy, linów, karasi oraz karpi. Wielu emocji dostarcza tradycyjne wędkowanie gruntowe, można liczyć na wiele brań zarówno mniejszych, jak i większych ryb. W akwenach ?stojących? najczęściej wędkarz złapie ukleje, okonie, leszcze, płocie oraz krąpie. Również w rzekach panuje spory ?ruch?. Jazie, klenie, płocie i leszcze ? to one najczęściej są wyciągane z rzek.
Nie można zapominać, że lato sprzyja częstym wypadom nad morze. Taka okazja zdarza się raz w roku, dlatego koniecznie trzeba udać się na wędkowanie. Największym wyzwaniem a zarazem atrakcją jest łowienie dorszy z kutrów. Jednak coraz większą popularnością cieszy się wędkowanie z plaży. Zdobyczą wędkarza mogą być węgorze, płastugi, okazałe okonie, leszcze i płocie. Jeżeli miłośnik ryb zaopatrzy się w zestaw sztucznych wabików, może również wyciągnąć z wody piękne śledzie. Nierzadko udaje się złowić troć wędrowną a także belonę.
Warto zatem wykorzystać okres urlopowy, aby w pełni cieszyć się swoimi wędkarskimi sukcesami, którymi następnie można pochwalić się wśród kolegów ?po kiju?.

Inne wpisy:

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: Usuwanie owłosienia żary, kinesiotaping bielsko biała, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, lpk110, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, standy eliptyczne cena druku, zerwany triceps, wałki pa66, certyfikat flange fitter, Wiedzopedia, ra nails lakier hybrydowy

Back to Top

wypożyczalnia igłofiltrów stalowych, Listwa oświetleniowa mardom mdb100, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, separator koalescencyjne z bypassem, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick